Jsme reklamní studio se službami od A do Z

Velkoformátový tisk

Bannery

Použití bannerů je jak v interiéru, tak v exteriéru. Jde o tisk na pogumovanou plachtu, která se dále upravuje - zpevňují se kraje a dávají se oka dle požadavku. Banner může mít i specifický tvar, například trojúhelníkovitý pro umístění do štítu domu s výřezy pro okna apod. Svařování a lemování provádíme pomocí profesionální svářečky a ke kroužkování používáme automatickou kroužkovačku. Výhoda banneru je jeho lehká váha, pevnost a snadná manipulace. Potřebujeme li baner často přemisťovat, jde o ideální řešení.

Billboardy

Jsou oblíbené především pro svou dobrou čitelnost a efektivní zviditelnění firmy při nejrůznějších příležitostech. Používáme je v interiérech i exteriérech. Zajistíme Vám pronájem i výrobu billboardových ploch v euroformátové velikosti 5,1 x 2,4 m. Zpracujeme Vám grafický návrh vhodný na billbordové kampaně a vyrobíme na tyto plochy papírové, samolepící nebo PVC plachty. Vytipujeme Vám nejvhodnější umístění reklamních nosičů zaměřujících se na Vašeho potencionálního zákazníka.

Vlajky

Vyrobíme Vám reklamní vlajky, vlaječky, státní vlajky, muší křídla, praporky, a pod. Vlajky mohou být tištěny různými technologiemi, sítotiskem nebo digitální technologií. Tiskneme na materiály - Multiflag, Supraflag nebo Varioflag. Následně následuje šití - konfekce. To znamená obšití, přidání karabin nebo tunýlku nebo další úpravy dle přání zákazníka. Cena se odvíjí od zvolené technologie, velikosti, materiálu, šití a počtu ks.

Samolepky

Samolepky tiskneme ve fotokvalitě. Dle požadavku zvolíme lesklou nebo matnou laminaci. Poté může být finální produkt vyřezán na profesionálním řezacím plotteru. Standardně tiskneme na 2 leté nebo 5 leté folie lesk nebo mat nebo také na průhlednou fólii. Samolepky se tisknou v různých velikostech a různý počet kusů - připravíme i grafický návrh a tvar řezu.

Laminace

Veškeré motivy dle požadavku laminujeme. Laminací ochráníme tisk proti poškrábání a proti UV záření. Laminací se prodlužuje životnost tisků vlivem snížení dopadu UV záření až na dvojnásobek a navíc dochází k výraznému zvýšení barevnosti motivu.

Podlahová grafika

Grafika se natiskne na podlahovou fólii Mac-Tac. V případě nutnosti životnosti až do 1 roku je potřeba výsledný tisk zalaminovat, většinou protiskluzovým nášlapným laminem Mac-Tac s matným povrchem. Samozřejmostí je ořez samolepky do libovolného tvaru.

Katalogy ke stažení

ikona-pdf-2 Katalog_PF_2019.pdf
Velikost: 19.2 mb

Kontaktní formulář

Rychlý kontakt

Hana Tajdušová

Žabeň 233
739 25 Sviadnov
mobil: 739 45 77 33
hata@hata.cz

Copyright © 1994 - 2023 Hata.cz. Všechna práva vyhrazena.