Jsme reklamní studio se službami od A do Z

Velkoformátový tisk

Bannery

Naše bannery jsou vhodné jak pro interiérové, tak exteriérové využití. Tiskneme je na pogumovanou plachtu, kterou dále upravujeme - kraje zpevňujeme a dle potřeby doplňujeme oka pro snadné upevnění. Bannery mohou mít i specifický tvar, jako je například trojúhelníkovitý pro umístění do štítu domu s výřezy pro okna apod. Jejich lehká váha, pevnost a snadná manipulace je činí ideálním řešením pro situace, kdy je potřeba banner často přemisťovat.

Billboardy

Billboardy jsou oblíbené díky své dobré čitelnosti a efektivnímu zviditelnění firmy. Využíváme je jak v interiérech, tak v exteriérech. Nabízíme pronájem i výrobu billboardových ploch v euroformátové velikosti 5,1 x 2,4 metru. Pomůžeme vám s grafickým návrhem vhodným pro billboardové kampaně a vyrobíme na tyto plochy papírové, samolepící nebo PVC plachty. Navíc vám doporučíme nejvhodnější umístění reklamních nosičů zaměřené na vaše potenciální zákazníky.

Vlajky

Vyrábíme různé druhy vlajek, včetně reklamních vlajek, vlaječek, státních vlajek, muších křídel, a dalších. Vlajky mohou být tištěny sítotiskem nebo digitální technologií na materiály jako je Multiflag, Supraflag nebo Varioflag. Následně provádíme šití - konfekci, včetně obšití, přidání karabin nebo tunýlek a dalších úprav dle přání zákazníka. Cena se odvíjí od zvolené technologie, velikosti, materiálu, šití a počtu kusů.

Samolepky

Naše samolepky jsou tisknuty ve fotokvalitě a mohou být vybaveny lesklou nebo matnou laminací dle požadavku. Následně mohou být vyřezány na profesionálním řezacím plotteru do libovolného tvaru. Standardně tiskneme na 2 leté nebo 5 leté folie lesk nebo mat nebo také na průhlednou fólii. Nabízíme různé velikosti a počet kusů, a připravíme i grafický návrh a tvar řezu.

Laminace

Veškeré motivy laminujeme dle požadavku, což zajišťuje ochranu tisku proti poškrábání a UV záření. Laminace prodlužuje životnost tisků a zvyšuje jejich barevnost.

Podlahová grafika

Grafika se tiskne na podlahovou fólii Mac-Tac, a v případě potřeby se laminuje protiskluzovým nášlapným laminem Mac-Tac s matným povrchem pro zajištění dlouhé životnosti. Ořez samolepky do libovolného tvaru je samozřejmostí.

Katalogy ke stažení

Kontaktní formulář

Rychlý kontakt

Hana Tajdušová

Žabeň 233
739 25 Sviadnov
mobil: 739 45 77 33
hata@hata.cz

Copyright © 1994 - 2024 Hata.cz. Všechna práva vyhrazena.